קשת פתרונות רפואיים וסיעודיים מתקדמים בקהילה
כאיש מקצוע העוסק מזה שנים בתחום הסיעוד האונקולוגי, הבנתי שעל מנת להבטיח שינוי בתחום זה יש להתוות קווי יסוד להטמעת המודעות, לשינוי התפיסה ולהבנה שאפשר וחובה לשנות את המדיניות הקיימת.
כבעל ניסיון רב במפגש עם החולה וצרכיו נתקלתי במקרים רבים באזור הדרום בהם ניתן מענה שאינו הולם דיו את צורכיהם של חולים סיעודיים או סופניים, ולחילופין את אלו של הזקוקים לחוות דעת נוספת בשלב כה מכריע בחייהם.
לכן, מצאנו שראוי להעמיד לרשות החולה צוות מיומן המשלב רופאים מומחים, אחים העוסקים בתחום וכן דיאטן קליני, בעקבות הממצאים לפיהם תזונה נכונה מעוררת שינוי מהותי בחיי המטופל.
כמו כן מונה הצוות עובדת סוציאלית שתפקידה לסייע לחולה ולמשפחתו בקבלת הטבות ובמימוש הזכויות הסוציאליות באמצעות הדרכה נכונה, ומעל לכל לתמוך במשפחה ובמטופל בעת התמודדותם עם המצב.
את השעות הקריטיות ביותר בחייו של אדם זכאי כל אחד, בזכות ולא בחסד, לעבור בסביבתו הטבעית או בקרבת מקום מגוריו; ובני משפחותיהם של המטופלים שואפים בוודאי לזמינות, לנגישות ולאפשרות להיות מעורבים בתהליך, ולא לחוש כי החולה ננטש על ידם.
מניסיון העבר הגענו למסקנה שבמצבים אלו הדבר הטוב ביותר לחולה ולמשפחתו כאחד (כאשר כל אחד מהם חווה את המצב מנקודת מבט שונה וממקום אחר) הוא להבטיח לחולה הישארות בסביבתו הטבעית, מבלי להפרידו ממשפחתו מחד, ותוך דאגה לשירותים רפואיים מקיפים במקום מאידך.
כך נטריד את החולה מעט ככל האפשר, ונבטיח שקט נפשי לו ולמשפחה כאחד, כאשר חשובים מכל הם איכות חיי המטופל והידיעה שהוא קיבל את המקסימום האפשרי במצב הנתון.
אנו מאמינים שבאמצעות מעקב יום יומי וקשב לצורכי המטופל כאדם וכחולה, ניתן להביאו לאיזון או לחילופין להבטיח את שמירת כבודו.

טיפולים ושירותים

חוות דעת רפואית משפטית
חוות דעת רפואית שנייה
תמיכה בחולי סרטן – הוספיס בית
אינפוזיות אומגה 3, ויטמינים ומינרלים
טיפול בפצעים קשי ריפוי
טיפול במשקל עודף והפרעות אכילה (לפי שיטת הדיאטן מר מרק מרגוליס)
Worldmed.co.il © 2006, Телефон: +(972) 545670526,Факс: +(972) 86403679,Адрес: Двир, Израиль 85330,Скайп: Gorin.lev